FOTOGRAFIA BIZNESOWA

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

FOTOGRAFIA BIZNESOWA ma na celu przedstawienie osoby fotografowanej w sposób atrakcyjny wizualnie pod kątem potrzeb wizerunkowych klienta. Zdjęcia wykonywane są w studiu, plenerze lub w siedzibie klienta.

Z FOTOGRAFII BIZNESOWEJ korzystają głównie właściciele firm, menadżerowie, liderzy, specjaliści, zespoły pracowników, przedsiębiorcy.

PORTRETY BIZNESOWE, ZDJĘCIA WIZERUNKOWE, ZDJĘCIA KORPORACYJNE są niezbędne do kreowania wizerunku na zewnątrz firmy jak i wewnątrz organizacji. Materiały wykorzystywane są głównie na stronach internetowych i w mediach społecznościowych w celu budowy określonego wizerunku i wyróżnienia się. 

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

*każde dodatkowe ujęcie 85 zł brutto
*pakiet dotyczy 1 osoby fotografowanej, cena za 2 osoby i więcej podlega nowej wycenie

Korzystanie ze strony internetowej progress-studio.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się