STUDIO

Progress Studio to miejsce, które rosło powoli wspólnie z naszym doświadczeniem w fotografii i świadomością biznesową. Posiadamy profesjonalne studio fotograficzne, w którym realizujemy kompleksowo sesje zdjęciowe dla naszych klientów. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym robotem służącym do fotografii produktowej. Nasze urządzenie automatyzujące fotografię produktową dostarcza najwyższej jakości zdjęć typu OBROTOWE 360° i 3D oraz PACKSHOTY. 

Realizujemy projekty z całego kraju. Studio to nie tylko sprzęt ale głównie ludzie. To codzienny warszatat pracy, szukanie inspiracji, budowanie aranżacji, sesje zdjęciowe, selekcje, terabajty danych, stosy odbitek, zapach kawy i muzyka w tle.

Twój Progress jest w naszym Studio.

Lokal mieści się przy ul. Kołłątaja 2a w Toruniu. Zapraszamy!

 

Korzystanie ze strony internetowej progress-studio.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się