USŁUGA ZDALNA

1. WYSŁANIE PRODUKTÓW DO STUDIA

Prześlij kurierem swoje produkty do naszego studia w Toruniu. Jeżeli w wyniku transportu materiały będą wymagały dodatkowych czynności przed zdjęciami jak czyszczenie lub prasowanie- my to zrobimy.

2. OKREŚLENIE WYTYCZNYCH

Po zapoznaniu się z specyfiką danego produktu dostosowujemy nasz warsztat pracy pod konkretne oczekiwania klienta.

3. WYKONANIE SESJI

Kompleksowe wykonanie sesji zdjęciowej przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Zdjęcia wykonywane są w naszym studiu.

4. OBRÓBKA GRAFICZNA/ SERWIS POSESYJNY

Serwis posesyjny realizowany przez nas obejmuje obróbkę graficzną w profesjonalnych programach, projektowanie materiałów promocyjnych typu np. lookbook lub katalog, prezentacje dla klienta w celu akceptacji.  

5. PRZEKAZANIE GOTOWYCH ZDJĘĆ I ZWROT PRODUKTÓW

Gotowe zdjęcia i produkty są przesyłane klientowi, odpowiednio za pomocą kuriera lub internetu.

 

Korzystanie ze strony internetowej progress-studio.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się